Produkcja lakierów samochodowych

Produkcja lakierów samochodowych
Firma Multichem z centralą w Luboniu należy do głównych firm w Polsce w zakresie produkcji lakierów samochodowych. Oferujemy całościowe rozwiązania oraz specjalistyczne produkty w zakresie samochodowych renowacji oraz szeroko zdefiniowanej techniki powlekania. Jesteśmy obecni w przeszło 50 krajach za pośrednictwem naszych przedstawicielstw i hurtowników.

Wytworzone przez nas powłoki są łatwe w zastosowaniu a także zapewniają optymalne odzwierciedlenie barw i stałe, efektowne zabarwienie. Obok lakierów barwnych w naszym asortymencie znajduje się też lakier bezbarwny samochodowy. Ma on cechy zapewniające świetny rezultat polerowania, a także doskonały połysk. Ponadto jego wysoka przezroczystość umożliwia na prawie doskonałe odzwierciedlenie pokrytych nim powierzchni. Produkcja lakierów samochodowych oparta jest na niezawodny technologiach,metodach,procedurach jak również wysokiej klasy surowcach. Dzięki temu, jak również korzystając z profesjonalnych maszyn, zaawansowanego laboratorium i grona fachowców tworzymy artykuły najwyższej gatunku w dużej rozpiętości kolorów.

Lakiery przemysłowe

Potrzeby użytkowników zmuszają producentów powłok wyrobów o rozległym zbiorze ról, sprecyzowanych barw, różnych struktur powierzchni, oraz błyskawicznych czasów zaopatrzenia. Lakiery przemysłowe Multichem zapewniają optymalny kompleks lakierów dla wszelkich powierzchni, a także wszelkiego podkładu gwarantujący malowanie samochodu z rekordową trwałość, ochronę antykorozyjną oraz wartości estetyczne. Lakiery przemysłowe Multichem znajdą Państwo u producentów maszyn dla budownictwa, pojazdów użytkowych, wyposażenia magazynowego, wytwórców zbiorników, konstrukcji stalowych, dźwigów, kompresorów.

Materiały do lakiernictwa

Wytwarzane przez Multichem materiały lakiernicze powstają na najnowszej generacji liniach produkcyjnych i są tworzone z najwyższej klasy materiałów, z myślą o klientach ceniących sobie jakość, stabilność,prostotę zastosowania i przetwarzania. zbiór, stworzonych przez nas lakierów oraz podkładów daje powłoki zarówno, jednocześnie zabezpieczające jak i ozdobne. Wytwarzane z naszym udziałem materiały do lakiernictwa występują w dużym wyborze i zapewniają wszechstronne rozwiązania dla szeroko zdefiniowanego przemysłu, w tym głównie samochodowego. Naszym zamiarem jest uważne badanie wymogów gospodarki i jego rozwój, umożliwiając klientom z z każdego kraju paletę coraz szerszej gamy wyrobów. Wśród oferowanych przez Mutichem materiałów do lakiernictwa znajdują się na przykład: lakiery bezbarwne, pasty polerskie, rozcieńczalniki, zmywacze, żywice do cieniowania, pasty matujące.

Mieszalniki samochodowe

Wszechstronnym receptą w zakresie mieszania lakierów są opracowane przez Multichem systemy kolorów jak również systemy doboru kolorów, które zapewniają błyskawiczne i łatwe dopasowanie barwy. Zarazem przypadku technologii bazującej na rozpuszczalnikach podobnie jak wodorozcieńczalnej, system zawiera: seria barwników, program recepturowy, urządzenie do pomiaru masy, oraz katalog barw. Z ich pomocą mieszanie lakierów pozwala na szybkie i proste precyzyjne odwzorowanie wymaganej barwy. Nieodłączną część każdego spośród systemów doboru koloru PROFIX tworzy program recepturowy MIXING COLOURS. Selekcję barwy rozpoczynamy od odszukania w interesującego nas identyfikatora koloru. W chwilę po wprowadzeniu identyfikatora w wyszukiwarkę aplikacji, odnajdujemy specyfikację na wymagany barwę, zgodnie z którym przeprowadzimy mieszanie lakierów. Zrozumiałość naszych systemów doboru koloru sprawia że każda mieszalnia lakierów samochodowych jest w stanie użytkować je z sukcesem.

Promowany: