Piękno z tubki - ekskluzywna pielęgnacja ciałą

Piękno z tubki - ekskluzywna pielęgnacja ciałą
Nawet najpiękniejsze z kobiet uważają, że w ich sylwetce stale jest coś do poprawienia. To właśnie im wychodzi naprzeciw firma Eveline Cosmetics z nową serią kosmetyków antycelluiltowych i wyszczuplających Slim Extreme 3D Professional. Już po miesiącu okazała się ona prawdziwym hitem na półce z nowoczesnymi kosmetykami!

To jeden z najbardziej udanych produktów naszej firmy. Klientki po wykorzystaniu jednej tubki wracają po następną. Oznacza to, że jest faktycznie skuteczny – tłumaczy Beata Bielecka, Przedstawiciel Handlowy Eveline Cosmetics.
Seria Slim Extreme 3D Professional powstała jako uzupełnienie serii kosmetyków wyszczuplających, która jest już obecna na rynku od 2004 r. Nowa seria to innowacyjne receptury wzbogacone o składniki aktywne z pogranicza medycyny i kosmetologii.
– Seria Slim Extreme 3D Professional może być traktowana przez panie jako uzupełnienie zabiegów kosmetycznych przeprowadzanych w salonach kosmetycznych lub jako seria do profesjonalnej i kompleksowej pielęgnacji ciała w zaciszu domowym – tłumaczy Urszula Pierzchała, Dyrektor Marketingu Eveline Cosmetics.

– Nie ma dnia, w którym nie trzeba by było uzupełniać regału z kosmetykami Slim Extreme Eveline. Wszystkie sprzedają się jak świeże bułeczki – mówi Elżbieta Wyszyńska, Kierowniczka sklepu w warszawskiej Hali Banacha. Duży stand przedstawiający pozbawione cellulitu, nienaganne ciało modelki przyciąga panie w każdym wieku. Niejednokrotnie koncentrat antycellulitowy, serum czy też specjalne plastry punktowo zwalczające tę przypadłość już po chwili lądują wśród innych zakupów na ladzie przy kasie.

Jej zdaniem kult smukłej sylwetki zadomowił się już w Polsce na dobre. Widać to po samej sprzedaży kosmetyków wyszczuplających.
– Kiedyś preparaty wyszczuplające i antycellulitowe sprzedawały się tylko na wiosnę, gdy panie zaczynają odsłaniać swoje ciała, teraz trzeba te kosmetyki mieć na półce przez cały rok, bo Polki już wiedzą, że muszą dbać o siebie również i zimą – wyjaśnia Pierzchała.

Eveline Cosmetics wprowadzenie najnowszej serii kosmetyków Slim Extreme 3D wspiera dodatkowymi ekspozytorami. Do niektórych produktów dodawane są również próbki raz przydatne paniom masażery do pielęgnacji ciała.
By produkty się sprzedawały, ważne jest ich odpowiednie ustawienie na półce. Przedstawiciele handlowi Eveline Cosmetics zostali w tym celu specjalnie przeszkoleni.

Promowany: 


Komentarze