Kompendium wiedzy

Karmienie piersią

Karmienie piersią
Karmienie piersią jest uważana za najzdrowszy sposób karmienia noworodka. Jest to również korzystne dla samej matki. Jak podkreślają specjaliści, naturalne mleko matki jest najbardziej pożywnym, pełnowartościowym pokarmem dla dziecka od chwili jego urodzenia do wieku kilku miesięcy.

Gonić samogony

Gonić samogony
Rynek nielegalnych alkoholi niewątpliwie w znacznym stopniu uszczupla wpływy do państwowego budżetu. Zaostrzenie kontroli na pewno nie zlikwiduje tego procederu. Rozsądnym rozwiązaniem byłoby krzewienie kultury picia, lecz na samą myśl o tym państwo jeżysię dziesiątkami przepisów i ograniczeń.

Moje ciało jest fit!

Moje ciało jest fit!
Im wyższa temperatura na dworze, tym szybciej ze sklepowych półek znikają zdrowe i lekkie produkty spożywcze a z działów z kosmetykami środki antycelluitowe czy balsamy ujędrniające. Wszystko przez panie, które właśnie teraz w szczególny sposób zaczynają dbać o własną sylwetkę. Wiele z nich zastanawia się jak przygotować się na wakacje... i zaraz potem rusza na wielkie zakupy.

Test kremów do pielęgnacji twarzy do mężczyzn

Test kremów do pielęgnacji twarzy do mężczyzn
Mężczyźni w ostatnich czasach diametralnie zmienili podejście do pielęgnacji własnego ciała. Do zamierzchłych należą już czasy, kiedy na półkach w drogeriach dla mężczyzny można było kupić tylko wodę kolońską i piankę do golenia. Gama kosmetyków dla panów poszerzyła się o kremy do twarzy, kremy pod oczy, wyszczuplające i liftingujące, peelingi i wiele innych specyfików, pozwalających zachować zdrowy i młody wygląd.

Zabiegi kosmetyczne i upiększające

Zabiegi kosmetyczne i upiększające
Wygląd jest jednym z wielu bardzo ważnych czynników w życiu każdego z nas. wpływa on niezmiennie na całe nasze życie, zawodowe jak i osobiste. To w dużej mierze od niego również zależy to jak będzie wyglądało nasze życie. Bowiem świetny i atrakcyjny wygląd, często jest bardzo ważny w środowisku pracy. jest on szczególnie ważny dla kobiet, które uwielbiają o siebie dbać. A dbać o wygląd można na różne sposoby.