Czas wolny

Wiosna we włosach

Wiosna we włosach
Wiosna za pasem a to oznacza, że Polki tłumnie ruszą do drogerii. Po co? Rozpoczyna się najlepszy czas na zmianę wizerunku a najłatwiej dokonać jej poprzez nałożenie nowego koloru włosów. Producenci farb i koloryzatorów zacierają już ręce. Nie tylko przyroda budzi się do życia. Także i panie w pierwszych promieniach wiosennego słońca chcą wyglądać jeszcze bardziej atrakcyjnie. Lada moment ruszą do sklepów by znaleźć ten kolor, który będzie w tym sezonie najmodniejszy. Czym więc warto zatowarować dział drogeryjny?

Kwiaty we włosach - rynek kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów

Niezależnie od koloru czy skrętu, włosy powinny lśnić. Codziennie miliony Pań chce, by ich włosy były lekkie, puszyste, pełne blasku. Na wieczór warto wyczarować coś wyrafinowanego. Branża kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów stara się zapewnić możliwie szeroką ofertę, by każde pragnienie, nawet najbardziej wymagającej klientki, było zaspokojone. Na rynku pojawiają się zupełnie nowe produkty. Ich skład to często, oprócz substancji myjących, mieszanka jedwabiu, protein oraz witamin.

Potargane, ale z k(l)asą - Pielęgnacja i stylizacja włosów

Potargane, ale z k(l)asą - Pielęgnacja i stylizacja włosów
Splecione w warkocz lub upięte w kok? Zapomnijcie o tym! Dziś włosy muszą sterczeć, falować lub prosto spływać na ramiona, czarując swoim blaskiem. Pożądanego efektu nie uzyskamy jednak bez odpowiednich kosmetyków. Dlatego właśnie środki do pielęgnacji i stylizacji włosów tak dobrze się sprzedają, a kategoria poszerza się o coraz to nowsze i bardziej rewolucyjne produkty. Czy faktycznie warto mieć je na półce? To jedno z tych pytań, na które odpowiedź jest oczywista.

Miliony w kremach

Miliony w kremach
Promieniejąca zdrowiem, wypoczęta twarz to klucz do sukcesu i jednocześnie oznaka tego, że dobrze nam się powodzi. Z takimi ludźmi chętniej współpracujemy, częściej odnoszą oni sukcesy. Dlatego Polacy coraz częściej przykładają wagę do pielęgnacji twarzy. A firmy kosmetyczne? One po prostu na tym zarabiają.

Sposoby na piękno

Sposoby na piękno
Każda z nas chciałaby zawsze wyglądać pięknie, czuć się młodo i atrakcyjnie. Często jednak domowe sposoby na poprawienie wyglądu nam nie wystarczają. Swojej urody nie można zmienić na stałe, ale można ją jedynie poprawić, udoskonalić. Wiele z nas z pewnością poznało już uroki różnorodnych zabiegów kosmetycznych i upiększających. Dzisiaj w niemal każdym gabinecie kosmetycznym możemy zrobić sobie jakikolwiek zabieg, który poprawi naszą urodę i sprawi, że będziemy czuć się pięknie i młodo.

Różne zabiegi pielęgnacyjne

Różne zabiegi pielęgnacyjne
Każda kobieta uwielbia dbać o swój wygląd. Jest on bardzo ważną częścią życia każdego człowieka. Na to by poprawić swój wygląd i urodę istnieje kilka różnorodnych sposobów. Jednym z najczęściej stosowanych jest sport, dzięki któremu można nieco poprawić swoją sylwetkę, wzmocnić mięśnie, poprawić zdrowie i samopoczucie. Jest też kilka innych domowych sposobów, na to by wyglądać pięknie.

Piękno i uroda

Piękno i uroda
Jednym z bardzo ważnych czynników w życiu każdego z nas jest wygląd. Każdy z nas lubi dbać o swój wygląd, szczególnie kobiety. A o wygląd można dbać na przeróżne sposoby. Świetnym pomysłem będzie uprawianie jakiegokolwiek sportu. Dzięki sportom, takim jak chociażby bieganie, nordic walking, czy innym tego typu dyscyplinom, poprawimy wygląd swojej sylwetki, poprawimy też swoje zdrowie i samopoczucie.

Produkcja lakierów samochodowych

Produkcja lakierów samochodowych
Firma Multichem z centralą w Luboniu należy do głównych firm w Polsce w zakresie produkcji lakierów samochodowych. Oferujemy całościowe rozwiązania oraz specjalistyczne produkty w zakresie samochodowych renowacji oraz szeroko zdefiniowanej techniki powlekania. Jesteśmy obecni w przeszło 50 krajach za pośrednictwem naszych przedstawicielstw i hurtowników.

Silvona - sklep z biżuterią

Silvona - sklep z biżuterią
Sprzedawane przez nas pierścionki masywne z rzucającymi się w oczy szczegółami bądź drobne delikatne pierścionki - sklep Silvona ma całą wachlarz wielorakich pierścionków. Czy do codziennego ubioru, oraz na wyjście do restauracji, w naszym sklepie wyszukają Nasi Klienci, pierścionki, które doskonale wkomponują się w każdą kreację. Drobne subtelne pierścionki skrzydła dodadzą symboliczny element do kreacji wieczorowej. Pieczołowicie troszczymy się o jakość ozdób na palce sprzedawanych w sklepie Silvona.