Biblioteka internetowa

Kosmetyki do opalania

Kosmetyki do opalania
Rynek Kosmetyków do opalania, obejmujący zarówno tradycyjne preparaty do opalania z filtrem, jak i samoopalacze i kosmetyki po opalaniu, w ciągu ostatnich 12 miesięcy wykazał wzrost wartości sprzedaży o ponad 12% - w okresie marzec’05 - luty’06 sprzedano kosmetyki do opalania o łącznej wartości ok. 59 milionów zł. Oczywiście, wyniki zależą w dużej mierze od pogody - ciepłe i słoneczne lato to gwarancja zwiększonej sprzedaży.

Piękno z tubki - ekskluzywna pielęgnacja ciałą

Piękno z tubki - ekskluzywna pielęgnacja ciałą
Nawet najpiękniejsze z kobiet uważają, że w ich sylwetce stale jest coś do poprawienia. To właśnie im wychodzi naprzeciw firma Eveline Cosmetics z nową serią kosmetyków antycelluiltowych i wyszczuplających Slim Extreme 3D Professional. Już po miesiącu okazała się ona prawdziwym hitem na półce z nowoczesnymi kosmetykami!

Letnia pielęgnacja - rynek dezodorantów, kosmetyków słonecznych, wyszczuplających i męskich w Polsce

Letnia pielęgnacja - rynek dezodorantów, kosmetyków słonecznych, wyszczuplających i męskich w Polsce
Wchodząc kilka razy dziennie do łazienki nie zdajemy sobie sprawy, ile kosmetyków zużywamy. Kilka lat temu niedostępne w sklepach w tak szerokim asortymencie, obecnie kuszą kolorami, zapachami, rodzajami. Kosmetyki do pielęgnacji ciała są dla wielu osób nie tylko koniecznością związaną z codzienną higieną. Wiele z nich stało się czymś więcej. Posiadanie w łazience markowych kosmetyków świadczy o stosunku do życia. Wielu producentów stara się, by ich produkty utożsamiane były z nowoczesnością, aktywnością, luksusem i dobrym smakiem. Dlatego coraz częściej słyszy się na przykład o kosmetykach dla aktywnych. Dzięki zastosowaniu nowych nut zapachowych i technologii produkcji na rynku pojawia się coraz większa oferta dla nastolatków i ludzi młodych.