AST Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych

AST Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych
Przedstawiamy Państwu beczki plastikowe, które były testowane i są przyjazne dla przyrody. Beczki z deklem oferowane przez firmę AST Polska są idealne do składowania lub do transportu na paletach.

Produkujemy pojemniki z tworzyw sztucznych, beczki i kanistry już od ponad 30 lat. Nasz program dostaw obejmuje kanistry PE o pojemności od 5 do 60 litrów, oraz 120 i 150 litrowe beczki z pokrywami a także nakrętkami zaciskowymi. Kanistry a także beczki udostępniają magazynowanie w pionie, czyli posiadają opcje piętrowania. Odrębnym działem są narzędzia do beczek i kanistrów. Oferujemy szeroki asortyment produktów z polietylenu (HDPE): beczek, kanistrów, pojemników oraz nakrętek. Do oferowanego przez nas pakietu należą także beczki ze szczelnym zamknięciem czopowym o pojemności praktycznej ponad 200 litrów oraz pojemniki ibc. Kanistry UN a także beczki na kapustę, produkowane są z przyjaznych dla środowiska składników posiadających wysoką masę cząsteczkową. Do obsługi naszych linii produkcji posiadamy do dyspozycji najlepsze nadmuchowe linie wytwarzające.

Kanistry certyfikowane

Produkujemy kanistry spożywcze i takie w których przechowuje się chemię, Wszystkie produkowane przez nas kanistry są odporne na woń oraz nie wpływają na klasę jedzenia, które w nich jest przechowywane. Nasze kanistry udostępniane są także z: pieczętującą nakrętką gwintową, zamknięciem umożliwiającym odpowietrzenie. Dzięki dodatkowym akcesoriom (lejki) można uzyskać kanister z kranikiem. Istnieje opcja dodania zmiennej| wagi uzupełnienia. Każdy kanister ma wygodny zaczep oraz szczelną nakrętkę. Kanistry certyfikowane posiadają opcje pełnego opróżnienia a także nadają się do składowania i umieszczania na paletach. Kanistry z HDPE są bardzo dobre do produktów spożywczych, bowiem są fizjologicznie nieszkodliwe.

Beczki plastikowe

Posiadają także opcję całkowitego wyładowania oraz są osiągalne w wariantach beczek od 30 do 220 litrów. Produkowane przez nas beczki na wodę, są też idealne do magazynowania soków i artykułów spożywczych, ponieważ są niewrażliwe na oddziaływanie woni. Każda beczka do sauny i kanister dostępne są w różnych kolorach i można na nich wytłoczyć różne elementy. Części dodatków, można zakupić nakrętki bezpieczne, lejki do kanistrów oraz kraniki do beczek. Wszystkie beczki są przyjazne środowisku a także przeszły próby jakości oraz odporności na uszkodzenia.

Promowany: