Artykuły różne

Wdzięk i styl

Wdzięk i styl
Na wygląd składa się kilka bardzo ważnych elementów. Nie ma jednego sposobu by zmienić swój wygląd, bo jego zmienić nie można, a można go tylko ulepszyć, poprawić. świetny wygląd, to nie tylko idealnie wyrzeźbiona sylwetka, którą można uzyskać trenując rożne sporty, ćwiczenia. By świetnie wyglądać, trzeba dbać także o swoją fryzurę, o świetne i modne ciuchy oraz dodatki.

Modna koloryzacja

Modna koloryzacja
W długim horyzoncie czasowym rynek produktów do pielęgnacji włosów, do którego zaliczamy szampony, odżywki, produkty do stylizacji włosów oraz farby, systematycznie rośnie. Wzrost ten jest generowany przez większość wymienionych grup produktów, za wyjątkiem farb do włosów. Wartość sprzedaży tej kategorii od kilku lat wykazywała tendencję spadkową, i dopiero w ostatnim okresie (maj’05-kwiecień’06 vs. maj’04-kwiecien’05) kształtuje się na stabilnym poziomie.

Klub milionerów

Klub milionerów
Gdy z tym ostatnim nie mam z reguły problemu – ktoś zdobył nagrodę bądź nie – to już z danymi dotyczącymi sprzedaży mam wątpliwości, zwłaszcza gdy pochodzą one od samego zainteresowanego. Wątpliwości w takich sytuacjach mamy pewnie wszyscy, dlatego chętnie sięgamy po dane publikowane przez niezależne firmy badawcze.

Uroda i wdzięk

Uroda i wdzięk
Bardzo duży wpływ na nasze życie ma wygląd. To, jak się ubieramy, jak wyglądamy, w dużej mierze zależy od znalezienia dobrej pracy. Świetny wygląd liczy się nie tylko w życiu osobistym, ale także i w życiu zawodowym.